«ЛистОк объявлений»
ТЕПЕРЬ СВЕЖИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ ДОСТУПНЫ ОНЛАЙН КАЖДЫЙ ДЕНЬ!
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Засоби захисту від прослуховування, блокіратор диктофонів «UltrasonicU
Засоби захисту від прослуховування, блокіратор диктофонів «UltrasonicU
Найефективніший засіб захисту від прослуховування - це пригнічувач диктофонів, прослуховуючих пристроїв і мікрофонів «Ultrasonic USPD X11».
Прилад оснащений 11 ультразвуковими випромінювачами, тим самим це збільшує потужність і кут дії пристрою. В якості засобів придушення використовує безшумну ультразвукову і регульовану речеподібну перешкоду. Використовується відразу 2 способи захисту від прослуховування, тому зі 100 % гарантією блокує будь-які акустичні пристрої знімання інформації. Пригнічення відбувається з допомогою генерації звукової речеподобної перешкоди і ультразвуку. Оснащений виходом на колонки, ця функція передбачена для приміщень з великою площею, а також для захисту від лазерного знімання інформації з скла. Блокіратор диктофонів працює від 2 джерел живлення, або від мережі 220 В, або від акумулятора. Час автономної роботи розраховано на 1год. Розміри пристрою 140х128х42 мм.
Безкоштовна доставка по Україні.Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Професійна консультація. Для замовлення товару дзвоніть


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: